O nás - MVA | Moreno Vlk & Asociados - právní kancelář pro domácí i mezinárodní právo

mobil- GSM+420 777 707 768 e-maildotaz@rozvodovepravo.cz  +420 774 641 491
Nacházíte se zde: www.spanelskenemovitosti.cz  » SPANELSKENEMOVITOSTI  » O nás  » O nás - MVA

O nás - MVA

O nás

V advokátní kanceláři Moreno Vlk & Asociados jsme unikátní svým přesahem do tří jazykových a právních oblastí. Kvalitní právní služby poskytujeme klientům v Česku, na Slovensku a napříč několika španělskojazyčnými zeměmi. Naším úkolem je postarat se o to, abyste se svých práv domohli i tam, kde je Vám právní kontext neznámý a nemuseli zbytečně narážet na jazykovénebo kulturní bariéry.

Jednou ze stěžejních součástí našich služeb je i španělské právo nemovitostí, v rámci kterého pomáháme všem svým klientům, kteří se zajímají o španělské reality, s prodejem i celou řadou souvisejících právních úkonů. Tým našich právníků Vám umožní nakládat s nemovitostmi ve Španělsku volně podle svých zájmů a nenechat se zastavit právními kličkami ostatních zúčastněných stran. Stojíme při Vás pokaždé, když potřebujete pomoct s orientací v nových oblastech, a věnujeme veškerou energii tomu, abychom pro Vás představovali spolehlivého a důvěryhodného partnera.

Perfektně známe všechny zákruty španělského práva nemovitostí a svým klientům tu nabízíme špičkové právní poradenství, pomoc se zhotovováním všech potřebných smluv i právní zastoupení. Pomůžeme Vám s formulací férové kupní smlouvy, pokud se chystáte pořídit si ve Španělsku dům, pozemek nebo jakoukoli jinou nemovitost. Abychom se ujistili, že pro Vás nákup proběhne bez zbytečných komplikací, postaráme se i o nezbytné kroky, které nákupu předcházejí – včetně zevrubného prověření prodejce. Děláme všechno pro to, abychom odhalili případná úskalí nákupu dřív, než byste na ně doplatili, a to není možné bez skvělé orientace ve všech specifických rysech španělských právních předpisů. K tomu patří i otázka daní, při koupi nemovitosti je totiž zásadní ujistit se, že k nemovitosti byly uhrazeny všechny minulé daně a poplatky a že se takové závazky nebudou přenášet na budoucího majitele.


Některé další služby v oblasti španělského práva nemovitostí:

  • zhotovení zástavních smluv
  • zápis do katastru
  • výmaz stávajících právních vad
  • zajištění koupě z dědictví
  • a další.

Nedovolte, aby se Vám Vaše nemovitosti v zahraničí vymkly z kontroly a začaly Vám generovat nečekané výdaje nebo obtíže právního rázu.

V advokátní kanceláři Moreno Vlk & Asociados jsme tu proto, abychom Vám poskytli tu nejlepší dostupnou právní pomoc a zajistili, že se ve španělském právním prostředí neztratíte. Zkuste se nám ozvat a domluvit si s námi osobní schůzku!

Těšíme se na setkání s Vámi
MVA

 


by NOOFFICE*

Moreno Vlk & Asociados  © 2021