španělské právo nemovitostí - článek | Moreno Vlk & Asociados - právní kancelář pro domácí i mezinárodní právo

mobil- GSM+420 777 707 768 e-maildotaz@rozvodovepravo.cz  +420 774 641 491
Nacházíte se zde: www.spanelskenemovitosti.cz  » SPANELSKENEMOVITOSTI  » Španělské právo nemovitostí  » španělské právo nemovitostí - článek

španělské právo nemovitostí - článek

 

Španělské právo nemovitostí

V advokátní kanceláři Moreno Vlk & Asociados víme o španělském právu nemovitostí všechno a dokážeme se tak postarat o to, aby Vaše koupě i prodej proběhly bez dalších komplikací.

Pokud jste se rozhodli pořídit si ve Španělsku nemovitost, vyplatí se navázat během celého procesu jejího nákupu spolupráci s kvalitním právníkem, který se specializuje přímo na místní nemovitostní právo. Za zkušenosti víme, že ani špičková znalost českého právního systému nestačí, pokud jde o odhalení možných komplikací ve španělském právním kontextu. Bohužel přitom není výjimkou, že nákup nemovitostí v cizině bez adekvátního právního ošetření Vás může stát spoustu prostředků navíc i některé právní komplikace. V naší advokátní kanceláři pokrýváme všechny tyto obtíže díky perfektní orientaci v tamním prostředí i právním systému – a rádi pomůžeme vyhnout se jejich nepříjemným důsledkům i Vám.

Abyste se při nákupu nemovitosti ve Španělsku ujistili, že budou Vaše zájmy kvalitně ošetřeny, je klíčové postarat se o kvalitní formulaci kupní smlouvy, která myslí na všechny možné budoucí eventuality. Ještě dříve, než k jejímu podpisu přistoupíte, se pro Vás ale postaráme i o všechny přípravné kroky. Mezi ně patří prověření prodávajícího a zejména také faktu, že je skutečným vlastníkem prodávané nemovitosti a že na nemovitosti nejsou žádné právní vady (od exekuce, přes věcné břemeno, až po zástavní právo). Důležité je také ujistit se, že s nemovitostí nejsou spojeny žádné závazky a že byly uhrazeny všechny minulé daně a poplatky. Opatrnost se v případě natolik významných investic, jako je koupě nemovitosti, bezpochyby vyplácí, a my Vám pomůžeme s ověřením všech skutečností, které by Vás mohly v souvislosti s Vaším novým domem či pozemkem v budoucnu omezovat. Abyste na koupi neprodělali, pomůžeme Vám také s kontrolou všech souvisejících cen.

S koupí nemovitosti ve Španělsku se pojí také řada administrativních úkonů a spousta drobných poplatků. Postaráme se, abyste bez problémů dostali své daňové identifikační číslo, a pomůžeme Vám vyznat se ve všech poplatcích i daních (jedná se především o daň z převodu majetku; s drobnými výdaji musíte počítat také jako honorář pro notáře, poplatek za zapsání do katastru nebo poplatky za změny smluv s poskytovateli energií). Vyřídíme pro Vás také vydání daňového domicilu. Po podepsání smlouvy je třeba realizovat zápis nemovitosti do katastru, až několikaměsíční proces, který v oficiální rovině potvrdí Vaše vlastnictví nemovitosti. Všechny detaily tohoto procesu pro Vás samozřejmě rádi zařídíme.

Další služby:

  • zařízení koupě z dědictví
  • zajištění zástavních smluv
  • poradenství při timesharingu (dlouhodobém pronájmu nemovitosti na určitá období v roce)

 

CHCETE INVESTOVAT DO PRŮMYSLOVÝCH NEMOVITOSTÍ?


průmyslové nemovitosti

TO UMÍME TAKÉ

 by NOOFFICE*

Moreno Vlk & Asociados  © 2021