úvod - španělské nemovitosti | Moreno Vlk & Asociados - právní kancelář pro domácí i mezinárodní právo

mobil- GSM+420 777 707 768 e-maildotaz@rozvodovepravo.cz  +420 774 641 491
Nacházíte se zde: www.spanelskenemovitosti.cz  » SPANELSKENEMOVITOSTI  » Úvod  » úvod - španělské nemovitosti

úvod - španělské nemovitosti

Španělské nemovitosti

 

PRODEJ A KOUPĚ NEMOVITOSTÍ VE ŠPANĚLSKU
VILY | DOMY | BYTY | PRONÁJMY | INVESTICE DO PRŮMYSLOVÝCH NEMOVITOSTÍ


 
 

Španělské právo nemovitostí

V advokátní kanceláři Moreno Vlk & Asociados víme o španělském právu nemovitostí všechno a dokážeme se tak postarat o to, aby Vaše koupě i prodej proběhly bez dalších komplikací. Pokud jste se rozhodli pořídit si ve Španělsku nemovitost, vyplatí se navázat během celého procesu jejího nákupu spolupráci s kvalitním právníkem, který se specializuje přímo na místní nemovitostní právo.

 

 

Koupě nemovitosti ve Španělsku

Vyřídíme pro Vás kompletní servis spojený s koupí nemovitosti ve Španělském království.  Zařídíme vše včetně vyřízení nezbytných formalit jako registrace daňového identifikačního čísla, zřízení bankovního účtu a registrace u finanční úřadu 

Součástí servisu podle  nemovitostí  je tíž legalizace existujících staveb, právní asistence při kolaudačním řízení , příprava k pronájmu nemovitostí,  účast na schůzích SVJ včetně pořízení zápisu  či výmazu z registru daňových poplatníků, zajištění platby městských daní a poplatků. Dále předkládání ročních daňových přiznání k daní z příjmu a z majetku, daňové kontroly pro rezidenty i nerezidenty a daňové poradenství pro rezidenty i nerezidenty. 

 Cena našich právních služeb se odvíjí od  hodnoty nemovitosti a je tvořena procentuální částkou z kupní ceny. Cena se zpravidla podle místních zvyklostí pohybuje v rozmezí od 0,9%  do 1,3% z ceny nemovitosti.

 

 

Ze zkušenosti víme, že ani špičková znalost českého právního systému nestačí, pokud jde o odhalení možných komplikací ve španělském právním kontextu. Bohužel přitom není výjimkou, že nákup nemovitostí v cizině bez adekvátního právního ošetření Vás může stát spoustu prostředků navíc i některé právní komplikace.V naší advokátní kanceláři pokrýváme všechny tyto obtíže díky perfektní orientaci v tamním prostředí i právním systému – a rádi pomůžeme vyhnout se jejich nepříjemným důsledkům i Vám.

VÍCE >>

 

 

 

 
Minimální cena služeb činí  3800 EUR + DPH. 

Zdůrazňujeme, že naše kancelář je pojištěna na odpovídající částku na rozdíl od většiny kanceláří nabízející tyto služby přímo na území Španělska. Celková pojistná částka ve vztahu k odpovědnoti ke klientovi je  pro základní operace je u naší kanceláře 5.000.000,- EUR. Běžná pojistná částka španělských kanceláří je základní, pouze 300.000,- EUR .

Neváhejte nás kontaktovat. první orientační konzultace ve věci emailem je zdarma, e mail praha@moreno-vlk.eu

 

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB MVA

  

 

 

Při spolupráci s klienty v oblasti španělského práva nemovitostí nám záleží hlavně na tom, aby dostali špičkové právní poradenství i zastoupení ve všech jednotlivých úkonech, které jsou s koupí domů nebo pozemků spojeny.

V advokátní kanceláři Moreno Vlk & Asociados máme se španělským právem 30 let zkušeností a za sebou máme stovky úspěšných spoluprací.
Proto Vás dokážeme ochránit před všemi právními obtížemi, které Vám v průběhu celého procesu hrozí a zajistit, abyste po absolvování celého procesu mohli svou nemovitost začít užívat bez dalších starostí.

Španělský právní kontext se od toho českého notně liší.

A ačkoli se ve většině případů setkáte s férovým a přímým jednáním, nejsou komplikace při nákupu bez adekvátní právní asistence neobvyklé.

Naši zkušení advokáti Vás spolehlivě provedou každým jednotlivým krokem  a dají si záležet na výhodnosti každého z nich.

Na rozdíl od Vaší realitní kanceláře a jejích právníků jsme nezávislí a jde nám především o to, aby koupě Vaší nemovitosti byla co nejhladší pro Vás.
Vyzkoušejte kvalitní advokáty s podrobnou znalostí prostředí i Vy! 

Věříme, že Vám naše vzájemná spolupráce bude vyhovovat.

 

ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ   Časté otázky klientů - více informací

 

www.moreno-vlk.eu

 

   

ŠPANĚLSKÉ PRÁVO NEMOVITOSTÍ

Moreno Vlk & Asociados

 


by NOOFFICE*

Moreno Vlk & Asociados  © 2021