Byt na pobřeží ostrova Tenerife


Poskytnutí komplexních právních služeb při koupi bytu v Los Abrigos, Granadilla de Abona na pobřeží ostrova Tenerife. Jednalo se o byt s rozlohou cca 130 m2, se dvěma světlými a prostornými pokoji, dvěma koupelnami, obývacím pokojem propojeným s plně vybavenou kuchyní, vlastním balkonem a přímým přístupem do zahrady.

Popis nemovitosti

Byt se nachází v Los Abrigos, Granadilla de Abona na pobřeží ostrova Tenerife. Má rozlohu  cca 130 m2 a nacházejí se v něm dvě obývací místnosti, dvě koupelny, obývací pokoj, který zároveň slouží jako jídelna a tzv. americká kuchyně. Byt má vlastní vchod do zahrady s vlastním venkovním vybavením. Samozřejmostí je parkovací místo v garáži a komora. V objektu se nachází společný bazén a v bezprostředním okolí i obchodní centrum, park pro děti a nádherná pláž La Tejita.

Chystáte se ke koupi nemovitosti ve Španělsku?

Jsme tu pro vás a pomůžeme vám vyřešit všechny právní náležitosti s koupí spojené.

Podrobnosti
o nemovitosti

Součástí bytu je klimatizace. Dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně.

Objekt se nachází v blízkosti pláže. V okolí je rovněž důležitá občanská vybavenost (obchody apod.). Okolí je klidné a nachází se zde hodně zeleně.

130 m²

Rozloha nemovitosti

3KK

7 Km

Dostupnost Letiště

BAZÉN, TERASA

Realizované transakce

  • Tenerife

Mezonetový apartmán
(3. a 4. patro) 1. skupiny rezidenčního turistického komplexu

  • Adeje(Tenerife)

Dvoupatrová vila s pozemkem

  • Marbella

Apartmán v druhém patře a podkroví, s terasou a parkovištěm

  • Formentera

Nemovitost o rozloze 105,46m²

  • Calvia (Mallorca)

Koupě městského domu se zahradou, suterén, přízemí, patro, podkroví

  • Torrox (Málaga)

Apartmán v druhém podlaží městského komplexu

Kontakt na kancelář

Moreno Vlk & Asociados
tel: +420 224 818 736-7
mobil: +420 777 707 768
praha@mva.legal

Moreno Vlk & Asociados S.L.P
tel: +34 914 571 738
fax: +34 913 500 567
madrid@mva.legal

Místa v okolí

V okolí se nacházejí důležité obchody (jako např. lékárna, supermarket), restaurace a bary i golfové hřiště. Velmi důležitým bodem je nedaleké letiště, které zajišťuje dopravu mezi ostrovem a pevninou. Pláž se nachází jen kousek od bytu.

Výhody spolupráce
s Moreno Vlk & Asociados

V případě koupi nemovitosti si vezmeme na starost vyřízení veškerých nezbytných formalit a dokumentů, jako je registrace daňového identifikačního čísla, zřízení bankovního účtu a registrace u španělského finančního úřadu.
Pokud jste se pro koupi španělské nemovitosti rozhodli, vyplatí se nevázat před zahájením celého procesu spolupráci s kvalitním právníkem, který se na španělské místní právo specializuje. Ušetří vám tak mnoho času i starostí. Ani špičková znalost českého právního systému totiž v tomto případě nestačí, pokud se chcete pojistit, že vám nic neunikne a chcete tak předejít zbytečným komplikacím. Bez odpovídajícího právního ošetření se může stát, že vás koupě nemovitosti ve Španělsku bude stát nejen o dost více financí, než jste původně předpokládali, ale v případě neznalosti tamního právního systému také hrozí určité komplikace.

Příprava dokumentace

Nemusíte se stresovat se sestavováním smluv nebo vyřizováním španělských právních záležitostí. Jedna z hlavních součástí naší spolupráce je právě příprava veškerých podkladů a dokumentace.

Tým odborníků

Nezalekněte se, pokud bude celý proces komplikovanější, než jste původně čekali. Náš tým odborníků si díky perfektní znalosti španělského systému poradí s každým případem.

30 let zkušeností

Perfektní španělština a právní vzdělání je sice nezbytné, mistry z nás však udělala až praxe. Ve španělském právu se pohybujeme 30 let a můžete se na nás tak spolehnout, že nic nenecháme náhodě.

První konzultace zdarma

Pokud stále váháte, zda naše právní služby využít, nabízíme vám první e-mailovou konzultaci bezplatně. Na jejím základě se můžete rozhodnout, zda je pro vás naše spolupráce přínosná.

Profesionální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a profesionálně. Uděláme vše pro to, abychom proces prodeje či koupě nemovitosti ukončili ve váš prospěch a vy byli se službami spokojení.

Právní poradenství

Samozřejmostí je, že součástí našich služeb je i právní poradenství. Budeme vám kdykoliv k dispozici, pokud budete mít dotaz nebo nejasnosti a rádi vám vše zodpovíme.

Další služby

zápis do katastru
zhotovení kupní smlouvy

S koupí nemovitosti se pojí řada administrativních úkonů a drobných poplatků. Se všemi vám pomůžeme, vysvětlíme, k čemu slouží a odevzdáme je příslušným španělským úřadům.

Ujistíme se, abyste bez problémů dostali své daňové identifikační číslo, a poradíme vám, jak se vyznat ve všech budoucích poplatcích. Je nutné počítat s výdaji navíc a malými platbami, například jako s poplatkem pro notáře nebo poplatkem za zapsání do katastru nemovitostí.

Zápis do katastru může být až několikaměsíční proces, na jehož konci se z vás stane oficiální vlastník nemovitosti. Vše s vámi však předem probereme a na všechny scénáře a postupy, které s koupí souvisí, vás připravíme.

Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci máte zdarma.