Byt v přímořském letovisku Marbella


Poskytnutí komplexních právních služeb, které byly velmi nápomocné při koupi prostorného apartmánu o velikosti 161 m2 nacházejícího se v malebném přímořském letovisku Marbella. Součástí apartmánu je i obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní se spižírnou, prádelna a 3 ložnice.

Popis nemovitosti

Prostorný a vzdušný apartmán o velikosti 161 m2 s velkou terasou se nachází v komplexu s bazénem. Součástí apartmánu je obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyň se spižírnou, prádelna a 3 ložnice. V sousedství je vyhledávané a nejlepší golfové hřiště na pobřeží Costa del Sol, Santa Clara Golf Marbella, s 18 jamkami. Promenáda a pláže jsou v dochozí vzdálenosti. V okolí je velké množství obchodů a restaurací.

Chystáte se ke koupi nemovitosti ve Španělsku?

Jsme tu pro vás a pomůžeme vám vyřešit všechny právní náležitosti s koupí spojené.

Podrobnosti
o nemovitosti

161 m²

Rozloha nemovitosti

3

Ložnice

60 km

Vzdálenost letiště

BAZÉN

Vykonané transakcie

  • Tenerife

Mezonetový apartmán
(3. a 4. patro) 1. skupiny rezidenčního turistického komplexu

  • Adeje(Tenerife)

Dvoupatrová vila s pozemkem

  • Marbella

Apartmán v druhém patře a podkroví, s terasou a parkovištěm

  • Formentera

Nemovitost o rozloze 105,46m²

  • Calvia (Mallorca)

Koupě městského domu se zahradou, suterén, přízemí, patro, podkroví

  • Torrox (Málaga)

Apartmán v druhém podlaží městského komplexu

Kontakt na kancelář

Moreno Vlk & Asociados
tel: +420 224 818 736-7
mobil: +420 777 707 768
praha@mva.legal

Moreno Vlk & Asociados S.L.P
tel: +34 914 571 738
fax: +34 913 500 567
madrid@mva.legal

Místa v okolí

Marbella je přímořské letovisko ležící na nejjižnější část španělského pobřeží, Costa del Sol. Marbella se na rozdíl od jiných uměle vytvořených letovisek liší tím, že má krásné historické centrum sestávající z labyrintu křivolakých uliček a tichých zákoutí, kde všechny cesty vedou na Plaza de los Naranjos plných pomerančovníků. V okruhu 50 km od Marbelly se nachází Málaga, Gibraltar, Ronda či Pueblos blancos (oblast bílých vesniček).

Výhody spolupráce
s Moreno Vlk & Asociados

V případě koupi nemovitosti si vezmeme na starost vyřízení veškerých nezbytných formalit a dokumentů, jako je registrace daňového identifikačního čísla, zřízení bankovního účtu a registrace u španělského finančního úřadu.
Pokud jste se pro koupi španělské nemovitosti rozhodli, vyplatí se nevázat před zahájením celého procesu spolupráci s kvalitním právníkem, který se na španělské místní právo specializuje. Ušetří vám tak mnoho času i starostí. Ani špičková znalost českého právního systému totiž v tomto případě nestačí, pokud se chcete pojistit, že vám nic neunikne a chcete tak předejít zbytečným komplikacím. Bez odpovídajícího právního ošetření se může stát, že vás koupě nemovitosti ve Španělsku bude stát nejen o dost více financí, než jste původně předpokládali, ale v případě neznalosti tamního právního systému také hrozí určité komplikace.

Příprava dokumentace

Nemusíte se stresovat se sestavováním smluv nebo vyřizováním španělských právních záležitostí. Jedna z hlavních součástí naší spolupráce je právě příprava veškerých podkladů a dokumentace.

Tým odborníků

Nezalekněte se, pokud bude celý proces komplikovanější, než jste původně čekali. Náš tým odborníků si díky perfektní znalosti španělského systému poradí s každým případem.

30 let zkušeností

Perfektní španělština a právní vzdělání je sice nezbytné, mistry z nás však udělala až praxe. Ve španělském právu se pohybujeme 30 let a můžete se na nás tak spolehnout, že nic nenecháme náhodě.

První konzultace zdarma

Pokud stále váháte, zda naše právní služby využít, nabízíme vám první e-mailovou konzultaci bezplatně. Na jejím základě se můžete rozhodnout, zda je pro vás naše spolupráce přínosná.

Profesionální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a profesionálně. Uděláme vše pro to, abychom proces prodeje či koupě nemovitosti ukončili ve váš prospěch a vy byli se službami spokojení.

Právní poradenství

Samozřejmostí je, že součástí našich služeb je i právní poradenství. Budeme vám kdykoliv k dispozici, pokud budete mít dotaz nebo nejasnosti a rádi vám vše zodpovíme.

Další služby

zápis do katastru
zhotovení kupní smlouvy

S koupí nemovitosti se pojí řada administrativních úkonů a drobných poplatků. Se všemi vám pomůžeme, vysvětlíme, k čemu slouží a odevzdáme je příslušným španělským úřadům.
Ujistíme se, abyste bez problémů dostali své daňové identifikační číslo, a poradíme vám, jak se vyznat ve všech budoucích poplatcích. Je nutné počítat s výdaji navíc a malými platbami, například jako s poplatkem pro notáře nebo poplatkem za zapsání do katastru nemovitostí.
Zápis do katastru může být až několikaměsíční proces, na jehož konci se z vás stane oficiální vlastník nemovitosti. Vše s vámi však předem probereme a na všechny scénáře a postupy, které s koupí souvisí, vás připravíme.
Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci máte zdarma.